„Олд Реафорд” може да приеме 23 500 зрители
Главният оперативен директор на Манчестър Юнайтед Колет Рош заяви, че "Олд Трафорд" е готов да приеме 23 500 зрители при спазване на всички мерки за безопасност.
Нарастващият брой на коронавирусните инфекции принуди британското правителство да се откаже от първоначалните си планове за откриване на футболни стадиони през октомври.
Това решение много разстрои "червените дяволи", чийто стадион с 74 000 места вече бе готов да отвори вратите си за феновете.
"Бяхме много разстроени, когато правителството реши през октомври да не пуска феновете обратно на стадиона, защото имахме всичко готово да го направим безопасно.
Както можете да видите днес, ние предприехме всички мерки за сигурност във връзка с COVID. Прекарахме около два месеца в работа по инструкциите на правителството за изграждане на процеси, които ще позволят на 23 500 души да влязат на стадиона при спазване на социалната дистанция", заяви Рош.
- Ман Юнайтед направи ключова крачка към новия стадион за 100 000 зрители
- Гари Невил: Манчестър Юнайтед трябва да се насочи към Нмеча
- Манчестър Юнайтед набеляза Самървил за заместник на Рашфорд
- Манчестър Юнайтед обяви Шешко за непродаваем
- Кои футболисти от Висшата лига трябва да сменят отбора си това лято?
- Бруно Фернандеш: Мечтата ни е да направим Португалия световен шампион
- Магуайър: Беше много трудно да приема отсъствието си от Мондиал 2026
- Журналистка призова Брунo да напусне национални отбор, ако Роналдо остане титуляр
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]