Ливърпул възнамерява да подпише с Фабиньо
В близко бъдеще представители на Ливърпул и Фабиньо ще седнат на масата за преговори, за да се споразумеят за новия договор на играча, твърди ESPN.
Договорът на 27-годишния бразилец, който се премести в Ливърпул от Монако през лятото на 2018 г. за 50 милиона евро е валиден за още два сезона.
След прехода на 1 юли Фабиньо трябваше да изчака на 18 септември, за да дебютира за Ливърпул, а първият мач във Висшата лига - на 18 октомври. Оттогава обаче бразилецът си осигури място в стартовия състав и помогна на отбора да спечели Шампионска лига през 2019 г. и Висшата лига през 2020 г.
- Ливърпул възобновява преследването на цел от 2025 г.
- Реал Мадрид набеляза Мак Алистър за наследник на Кроос
- Тотнъм следи ситуацията около Коди Гакпо
- Ливърпул поставя ултиматум за Диоманде, разглежда четири алтернативи
- Мохамед Салах: Това е велико постижение за Египет
- Ливърпул подготвя нова оферта за Диоманде
- Ливърпул отхвърли оферта на Интер за Къртис Джоунс
- Ван Дайк: Аржентина показа, че иска да защити световната си титла
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]