Артета: Ливърпул е стандартът, който трябва да достигнем
Мениджърът на Арсенал Микел Артета призна за превъзходството на Ливърпул над неговия отбор след поражението с 3: 1 на "Анфийлд".
След като загубиха от Арсенал във Висшата лига през юли и в Суперкупата на ФА през август, "червените" отмъстиха на Артета в понеделник вечер.
Според Микел, този резултат демонстрира едно очевидно нещо: "артилеристите“ все още не са достигнали нивото на шампионите във Висшата лига.
"Бяхме в играта през по-голямата част от мача. Реалността е, че те превъзхождат в много отношения. Виждате това в някои фази на играта.
Много съм щастлив от това, как отборът се бори и продължава да вярва в себе си. Ливърпул е стандартът, който трябва да постигнем. Ние вървим по своя път. Те са заедно от пет години, ние сме от няколко месеца", заяви Артета.
- Ливърпул е готов да плати повече за Аклиуш, но крилото избира ПСЖ
- Журналист твърди, че е постигнато „принципно споразумение“ между Ливърпул и магьосник на фланга
- Ман Юнайтед със смел задкулисен план по отношение на Ливърпул и Ман Сити
- Контузията на Джо Гомес засили трансферната дилема пред Ливърпул
- Федерико Киеза: Щастлив съм в Ливърпул и искам да се наложа при Ираола
- Ливърпул следи ситуацията с Винисиус Жуниор за свободен трансфер през 2027 година
- Дарвин Нунес може сензационно да продължи кариерата си в МЛС
- Ливърпул остава единственият сериозен кандидат за Брадли Баркола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]