Ливърпул е близо до продажба на Уилсън в Бърнли
Крилото на Ливърпул Хари Уилсън е близо до присъединяването си към Бърнли.
Бърнли все още не е направил никакви покупки през този трансферен прозорец към днешна дата, но "Търф Мур" се надява да угоди на мениджъра Шон Дайк.
Според Sky Sports, "виненочервените" са постигнали значителен напредък в преговорите си с Ливърпул за закупуване на Уилсън за около 15 милиона британски лири.
Хари проведе последните си два сезона под наем в Дарби Каунти и Борнемут, но мениджърът на "червените" Юрген Клоп не остана впечатлен от 23-годишния уелсец, който бе на разположение за трансфер през цялото лято, но едва сега е близо до намирането на нов клуб.
Бърнли също така е близо да купи халфа на Брайтън Дейл Стивънс за 1 млн. паунда плюс 1.5 млн. паунда бонуси. 31-годишният англичанин вече пристигна в Лондон, за да съгласува договор и да се подложи на медицински преглед.
- Слот не е уверен, че ще запази работата си без място в ШЛ
- Салах даде зелена светлина за преговори с Ал-Итихад
- Ливърпул се интересува от Пулишич
- Ливърпул се насочи към защитник на Барселона
- Ливърпул се справи със Съндърланд
- Ал-Итихад преговаря със Салах
- Слот: Не сме на нивото на Ливърпул
- Слот: Това е най-трудният сезон в кариерата ми
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]