Вила продължи с Мингс
Астън Вила на официалния си сайт обяви за удължаване на договора със защитника Тайрън Мингс. Новото споразумение с 27-годишния футболист с клуба е до лятото на 2024 година.
Мингс се премести от Борнемут в Астън Вила през лятото на 2019 г. Трансферът на защитника бе за 22.3 милиона евро. През сезон 2019/2020 Мингс участва в 36 мача за Астън Вила във всички турнири, вкара 2 гола и предостави 2 асистенции. От 2019 г. защитникът е част от националния отбор на Англия.
- Астън Вила може да спре Арсенал
- Емери постави клубен рекорд
- Дубъл на Мален помогна на Вила да победи Йънг Бойс
- Анонс на 12-ти кръг от Висшата лига
- Три клуба от ВЛ се интересуват от нападател на Реал Мадрид
- Санчо е близо до вземане на решение за бъдещето си
- Три клуба от ВЛ се интересуват от Игор Тиаго
- Астън Вила продължи с Роджърс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]