Клоп допуска продължаване на договора с Ливърпул
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп заяви, че е готов да поднови договора си, който изтича през 2024 година.
Когато Клоп поднови партньорството си с Ливърпул през декември, се очакваше, че контрактът ще бъде последен за германския специалист с мърсисайдския клуб.
Всъщност 53-годишният Клоп просто настоява да не се бърза със събитията. Когато му дойде времето, Юрген ще реши дали ще остане на "Анфийлд" или не.
Много хора ми задават този въпрос. Никога не съм чувал някой да пита Пеп Гуардиола за това, въпреки че договорът му изтича догодина.
Все още ми остават четири години, което се чувства като цяла вечност във футбола. Много неща могат да се променят през това време.
Предполагам, че след четири години ще помисля дали ще подновя или не. Ако не подновя, ще отида на почивка. Когато напусна Ливърпул, няма да поема нова работа на следващия ден. Това е сигурно.
Направих почивка за една година след Борусия Дортмунд", заяви Клоп.
- Ливърпул ще надиграе Тотнъм в Лондон
- Карагър: Не виждам Салах в състава на Ливърпул през следващия сезон
- Карагър: Салах ще съжалява, ако от Саудитска Арабия гледа Ливърпул на финал
- Саудитците са убедени, че могат да купят Салах за 100 млн.
- Екитике: Салах е легенда тук
- Салах е трети по асистенции в истрията на ВЛ
- Слот: Надявам се, че Салах ще остане
- Карагър: Ливърпул никога няма да подкрепи Салах пред Слот
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]