Арсенал е готов да пусне Лаказет за 40 милиона евро
Нападателят на Арсенал Александър Лаказет ще потърси разяснения от ръководството на клуба на ситуацията по отношение на бъдещето си. Причината за това бяха всякакви слухове в медиите, които твърдят за желанието на "артилеристите" да се разделят с французина.
Според ESPN, Атлетико и Ювентус са поискали от Арсенал информация за 29-годишния нападател, но не са получени официални оферти поради сумата от 40 милиона паунда, поискана от лондонския клуб.
Освен това "артилеристите“ са готови да включат Лаказет в сделката за халфа Томас Партей, но Атлетико не възнамерява да се разделя с футболиста си и настоява да бъде клауза в размер на 50 милиона евро.
През сезон 2019/20 Александър Лаказет изигра 39 мача с фланелка на Арсенал във всички турнири, в които вкара 12 гола и даде 7 асистенции.
- Арсенал няма да плати 80 милиона паунда за Бруно Гимараеш
- ВВС посочи мечтаната цел на Артета
- Алан Пардю: Винисиус в Арсенал би бил сензационен трансфер
- Реал Мадрид отвърна с нова оферта за Винисиус заради интереса на Арсенал
- Гимараеш отправи ултиматум към представителите си, докато иска да премине в Арсенал
- Арсенал готви впечатляваща оферта за Хулиан Алварес
- Арсенал ще трябва да направи Винисиус най-скъпоплатения си футболист
- Арсенал готви подобрена оферта за Бруно Гимараеш
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]