Йозил може да получи втори шанс в Арсенал
Полузащитникът Месут Йозил може да получи втори шанс в Арсенал, след като изигра първия си мач за клуба след шест месеца.
Арсенал завърши предсезонната си подготовка миналата събота с поражение 3:2 от Астън Вила на "Емирейтс".
Въпреки статута на тази игра като приятелска, в нея се случи наистина значимо събитие - Йозил отново пробва фланелката на Арсенал и се появи в стартовия състав, а по-късно се похвали с това в социалните мрежи.
Напомняме, че Йозил не участва в 13 мача на "артилеристите“ след паузата заради коронавируса, а през последните 10 дори не влезе в заявлението на отбора.
Сега обаче The Sun предполага, че 31-годишният германец се е върнал към плановете на мениджъра Микел Артета и дори може да играе срещу Фулъм в първия кръг на Висшата лига тази събота.
- Сака е готов да рискува и да играе срещу Хърватия
- Арсенал започна преговори за Аюб Буади
- Шерингам: Арсенал може да бъде добро място за Александър-Арнолд
- Арсенал е готов да похарчи 100 млн. за мечтано лятно попълнение на Артета
- Емил Хески: Морган Роджърс е готов за трансфер в Арсенал
- Тухел: Сака все още не е напълно възстановен
- Арсенал ще назначи бивш олимпиец за главен лекар на клуба
- Ювентус отряза Арсенал за Кенан Йълдъз
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]