Цимикас се зарази с коронавирус
Защитникът на Ливърпул и Гърция Константинос Цимикас се е заразил с коронавирусна инфекция, съобщава Gazzetta.gr.
Според източника, резултатът от теста на Цимикас за коронавирус е положителен. Очаква се защитникът скоро да напусне лагер-сбора на гръцкия национален отбор, който се подготвя за мача в Лигата на нациите с националния отбор на Косово.
Цимикас е възпитаник на Олимпиакос. През миналия сезон той участва в 20 мача от гръцкото първенство, в които вкара 5 гола и получи 4 жълти картона. Договорът на гръцкия футболист с клуба от град Пирея е валиден до лятото на 2022 година. На 10 август Цимикас подписа дългосрочен договор с мърсисайдци. За Ливърпул гръцкият играч ще играе с номер 21-ви.
- Салах и Слот проведоха позитивен разговор
- Салах се завърна в състава на Ливърпул
- Салах не представлява интерес за саудитските клубове
- Комисар на МЛС: Ще посрещнем Салах с отворени обятия.
- Бепе Марота: Интер загуби от Ливърпул несправедливо
- Лаутаро: Съжаляваме, че несправедливостта съсипа всичко
- Играчите на Ливърпул подкрепят Слот
- Холанд се подигра с Карагър
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]