Себайос премина под наем в Арсенал
Полузащитникът на Реал Мадрид Даниел Себайос, който проведе миналия сезон под наем в Арсенал, отново ще играе за лондонския клуб, съобщава официалният сайт на "бланкосите".
По-рано се съобщаваше, че футболистът планира да получи повече игрова практика преди финалите на Европейското първенство, което ще се проведе през лятото на 2021 година. Страните подписаха договор за наем за един сезон. По-рано се твърдеше, че Даниел е планирал да се върне в мадридския клуб след края на миналия сезон.
Себайос изигра 24 мача за Арсенал в английската Висша лига през сезон 2019/20, в които даде две асистенции.
- Ефективен и свеж Ман Юнайтед смълча „Емирейтс“
- Шерингам: Арсенал е арогантен
- В Арсенал са загрижени за Хаверц
- Арсенал проведе неофициални разговори с Алварес
- Ясни са причините за напускането на Каземиро
- Артета за Ман Юнайтед: Могат да създадат проблеми
- Нванери премина под наем в Марсилия
- Гуардиола: Арсенал е най-добрият клуб в света в момента
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]