Юнайтед подписа с Ван де Бек
Манчестър Юнайтед подписа с халфа на Аякс Дони ван де Бек. Играчът на холандския национален отбор подписа петгодишен договор с "червените дяволи", с възможност за удължаване с още една година.
По-рано се съобщаваше, че Манчестър Юнайтед ще плати 40 милиона евро за Ван де Бек, плюс бонуси. Заплатата на халфа ще бъде шест милиона евро годишно.
Барселона също се интересуваше от подписването на играча.
През миналия сезон ван де Бийк направи 37 участия за Аякс, вкара 10 гола и даде 11 асистенции.
Манчестър Юнайтед ще стартира новия сезон на 19 септември с мач от втория кръг на Висшата лига срещу Кристъл Палас. Двубоят на "червените дяволи" в първия кръг бе отложен заради участието на отбора в евротурнирите.
- Сър Ратклиф настоява за Гарет Саутгейт в Манчестър Юнайтед
- Ники Бът за евентуален трансфер на Силва в Ман Юнайтед: Невъзможно е
- Манчестър Юнайтед следи Калюлю в дербито Милан – Ювентус
- Брунo разкри, как жена му го е разубедила за Саудитска Арабия
- Де Лигт се завърна на терена, започна леки тренировки
- ФА отхвърли жалбата на Ман Юнайтед за наказанието на Мартинес
- Шешко: Брунo заслужава наградата за играч на сезона
- Джейдън Санчо може да се завърне в Борусия Дортмунд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]