Ливърпул взе решение за Груич
Ливърпул реши да продаде полузащитника Марко Груич през този трансферен прозорец.
Връщайки се от Херта след двегодишен заем, Груич в момента провежда предсезонни тренировки с Ливърпул.
Марко обаче няма място в плановете на мениджъра на "червените" Юрген Клоп. Шампионите от Висшата лига са отворени за предложения за 24-годишния сърбин и се интересуват от продажбата му, а не за още наем.
Претендент номер 1 за Груич, колкото и да е странно е Херта, но няколко други клуба също се интересуват от услугите на Марко, включително Айнтрахт, Борусия Менхенгладбах, Аталанта, Кристал Палас и Астън Вила.
През януари 2016 г. Груич стана първата покупка на Клоп в Ливърпул, като премина от Цървена звезда срещу 5 милиона паунда. Като продават Марко сега, "червените" се надяват да получат около 20 милиона паунда.
- Нюкасъл – Ливърпул: Нови ери, стари амбиции и зрелище на „Сейнт Джеймс Парк“
- ПСЖ иска 70 млн. евро за Ибрахим Мбайе от Ливърпул
- Ще защити ли Арсенал трона? Анонс на новия сезон във Висшата лига
- В лодката
- Интер се договори за трансфера на Къртис Джоунс от Ливърпул
- Ибрахим Мбайе се съгласи да подпише петгодишен договор с Ливърпул
- Ливърпул се приближава към две важни раздели
- Алисон Бекер: Победата срещу Комо беше важна за нас
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]