Ман Сити и Кулибали съгласуваха договор до 2025 г.
Манчестър Сити е близо до привличането на защитника на Наполи Калиду Кулибали, съобщава италианският журналист Николо Шира.
Според източника, Манчестър Сити е предложил 70 милиона евро за играча и бонус плащания на Наполи, който иска да получи 80 милиона евро за играча. Преговорите между клубовете продължават. Съобщава се, че Кулибали е съгласувал с английския клуб договор до 2025 г. със заплата от 10 милиона евро годишно.
Калиду играе за Наполи от 2014 г. През сезон 2019/2020 бранителят участва в 25 мача от италианската Серия А. Отборът на Неапол завърши на седмо място в класирането, като не успя да се класира за Шампионска лига за първи път от няколко години.
- Ман Сити ще се затрудни срещу Нюкасъл този път
- Три решения
- Във Висшата лига отново ще имат прекъсвания по време на Рамадан
- Гуардиола се радва на завръщането на Стоунс
- Астън Вила се интересува от Трафорд
- Легенда на Англия за Донарума: „Прекалено празнува рутинни спасявания“
- Ман Сити преодоля Солфорд за Купата на Англия
- Холанд е четвъртият най-резултатен в историята на Ман Сити
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]