Ман Сити е близо до покупката на Кулибали
Вицешампионът на Англия Манчестър Сити може да се подсили със защитника на Наполи Калиду Кулибали. "Гражданите" подготвят договор за сенегалеца до 2025 г. със заплата от 10 милиона евро годишно.
В момента англичаните са в напреднали преговори с неаполитанците. Президентът на Наполи Аурелио Де Лаурентис иска 80 милиона евро за Кулибали.
29-годишният африканец се премести в Наполи през лятото на 2014 г. от белгийския Генк. Преди това той игра и за френския Мец.
През миналия сезон Калиду Кулибали записа 34 участия във всички турнири за отбора на Дженаро Гатузо.
- Манчестър Сити пое инициативата в битката за титлата след успех над Арсенал
- Гуардиола: Раздялата с Бернардо Силва ще бъде най-трудната
- Холанд: Не усещам напрежение преди „финала“ с Арсенал
- Гуардиола: Загуба от Арсенал може да сложи край на битката за титлата
- Артета: Арсенал отива на „Етихад“ само за победа
- Хаман: Давам предимство на Ман Сити
- Холанд: Сблъсъкът с Арсенал е като финал за титлата
- Ман Сити ще потопи Арсенал в Манчестър
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]