Арсенал започна преговори с Лил за Габриел
Централният защитник на Лил Габриел Магалайнс може да смени клубната принадлежност през летния трансферен прозорец и да продължи кариерата си в английската Висша лига.
Според журналиста Фабрицио Романо, Арсенал се е включил в надпреварата за 22-годишния бразилец и е започнал преговори с Лил за евентуален трансфер на младия футболистт.
Твърди се, че Наполи все още се интересува от Габриел, но следващите действия на неаполитанци ще зависят от бъдещето на Калиду Кулибали. Манчестър Юнайтед пък се е свързал с агента на играча, но не преговаря с Лил.
Заслужава да се отбележи, че потенциалният трансфер на Габриел се оценява на 30 милиона евро. По-рано се съобщаваше, че Евертън предлага 22 милиона евро.
- Арсенал няма да плати 80 милиона паунда за Бруно Гимараеш
- ВВС посочи мечтаната цел на Артета
- Алан Пардю: Винисиус в Арсенал би бил сензационен трансфер
- Реал Мадрид отвърна с нова оферта за Винисиус заради интереса на Арсенал
- Гимараеш отправи ултиматум към представителите си, докато иска да премине в Арсенал
- Арсенал готви впечатляваща оферта за Хулиан Алварес
- Арсенал ще трябва да направи Винисиус най-скъпоплатения си футболист
- Арсенал готви подобрена оферта за Бруно Гимараеш
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]