Ливърпул готви оферта за защитник на Норич
Ливърпул се готви да предложи 10 милиона паунда за левия бек на Норич Джамал Люис.
След като проведоха само един сезон във Висшата лига, "канарчетата“ отново са в Чемпиъншип. Колективът на Даниел Фарк завърши на последното 20 място и допусна средно по два гола на мач.
Въпреки това, отделни играчи на Норич показаха най-добрата си страна и вече могат да претендират за по-голям клуб. Това важи и за Люис, в който Ливърпул вижда перфектния резервен играч за Анди Робъртсън.
Според The Independent, "червените" вече са постигнали значителен напредък в преговорите за закупуване на Джамал и са фаворити в борбата за 22-годишния северноирландец, който е интересен и за някои други клубове от Висшата лига.
Предимството на Ливърпул е, че интересите на Люис са представени от агенцията PLG, чиито клиенти включват също споменатия Робъртсън и Трент Александър-Арнолд.
Изданието добавя, че Люис е един от четиримата играчи в списъка на Ливърпул за укрепване на левия фланг на отбраната. В списъка са и Константинос Цимикас от Олимпиакос и Лойд Кели от Борнемут.
- Слот разчита на Исак след тежката контузия на Екитике
- Евертън ще задържи Ливърпул в дербито
- Предложили Нагелсман на Ливърпул, Ман сити, Челси и Арсенал
- Реймс подкрепи Екитике след тежката контузия
- Слот: Ливърпул ще трябва да продава, за да купува през лятото
- Фенове на Ливърпул бесни след видео със Слот след отпадането от ПСЖ
- Ван Дайк: ПСЖ заслужаваше да продължи напред
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед в битка за Ангело Щилер
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]