Ливърпул поканил Джерард за празненствата
Легендата на Ливърпул Стивън Джерард призна, че е получил покана за партито по случай спечелването на титлата от отбора на Юрген Клоп.
"Бях вкъщи и гледах по телевизията ... Бях поканен да се присъединя към играчите, но реших, че ще е редно да остана у дома със семейството си и да оставя футболистите сами да празнуват и да се наслаждават на момента.
Това бе абсолютно невероятна нощ. Обещавам ви, че във Формби нямаше по-щастлив дом от моя.
Подкрепих Юрген от първия ден и от първия ден той накара всички да повярват, че ще бъде много специално приключение.
Ето защо почувствах огромна гордост, когато станах свидетел как той спечели титлата. Освен това, като бивш играч, това ми донесе облекчение. За всички, свързани с клуба, бе специално да наблюдаваме спечелването на титлата", заяви Джерард.
- Ливърпул възобновява преследването на цел от 2025 г.
- Реал Мадрид набеляза Мак Алистър за наследник на Кроос
- Тотнъм следи ситуацията около Коди Гакпо
- Ливърпул поставя ултиматум за Диоманде, разглежда четири алтернативи
- Мохамед Салах: Това е велико постижение за Египет
- Ливърпул подготвя нова оферта за Диоманде
- Ливърпул отхвърли оферта на Интер за Къртис Джоунс
- Ван Дайк: Аржентина показа, че иска да защити световната си титла
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]