Ман Сити съгласува трансфера на Феран Торес
Манчестър Сити договори трансфера на халфа на Валенсия Феран Торес, съобщава журналистът Ектор Гомес.
Според източника, английският клуб ще плати 25 милиона евро за играча, като тази сума може да нарасне с още 10 милиона евро поради бонуси. Преходът ще се извърши през летния трансферен прозорец.
20-годишният Торес е възпитаник на Валенсия. През този сезон халфът взе участие в 34 мача от испанското първенство (26 – като титуляр), в които стана автор на четири гола, даде пет асистенции и също така получи четири жълти картона. Договорът на Феран с "прилепите" е валиден до лятото на 2021 година.
Манчестър Сити завърши на второ място във Висшата лига и си осигури билет за Шампионска лига.
- Арсенал доминира сред номинираните за Играч на сезона на PFA
- Манчестър Сити продължава преговорите за Елиът Андерсън, Тонали остава резервен вариант
- Манчестър Сити подготвя оферта за капитана на Реал Мадрид Федерико Валверде
- Лагерът на Холанд отрече слуховете за трансфер в Реал Мадрид
- Ман Сити заплаши със съдебни действия кандидат-президент на Реал
- Бернардо Силва замрази преговорите за бъдещето си до края на Мондиал 2026
- Мареска и най-трудното наследство във футбола
- Барселона трябва да освободи място за Бернардо Силва
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]