Солскяер сравни тройката с Роналдо, Рууни и Тевес
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер сравни нападателите си със знаменитата връзка Кристиано Роналдо, Уейн Рууни и Карлос Тевес.
В миналото Юнайтед имаше много ярки нападатели. Например, през сезон 1998/99 Дуайт Йорк и Анди Коул отбелязаха общо 53 гола.
През този сезон Маркус Рашфорд и Антони Марсиал, които често са сравнявани с Йорк и Коул, вече се отличиха 22 пъти, като през последните седмици намериха подкрепа и от младия Гринууд. И Солскяер е изкушен да направи паралели с миналото.
"Що се отнася до сравненията с Йорк, Коул, Шерингам и Солскяер, аз смятам, че Марсиал и Рашфорд формират свои собствени отношения.
Мисля, че това е различен план, тъй като те играят на различни позиции, сменят местата си по-често. Заедно с Мейсън те приличат повече на Рууни, Роналдо и Тевес.
Ние просто искаме те да имат усещане за стила си на игра, но сме много доволни от приноса и на двамата", заяви Солскяер.
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
- Аморим: Това не е регрес
- Уест Хем почти обърна Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед също се интересува от Семеньо
- Ман Юнайтед ще има сили за Уест Хем в понеделник
- Зиркзее вкара гол във ВЛ за първи път от 364 дни
- Аморим: Опитахме се да променим някои малки неща
- Гласнер: Можехме да спечелим мача
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]