Роджърс: Чилуел не се продава
Мениджърът на Лестър Брендън Роджърс заяви, че защитникът Бен Чилуел не се продава.
До 10 дни официално ще бъде отворен трансферният прозорец в Англия, а 23-годишният Чилуел е назован като голяма мишена за Челси и Манчестър Сити.
Роджърс обаче не изпитва никакво притеснение от възможната загуба на ключов играч и смята, че в момента контузеният Чилуел все още не е изиграл последния си мач за "лисиците“.
"Той е играч на Лестър и изобщо не се притеснявам за него. Имаме страхотен тим, който искаме да запазим.
Няма намерение от наша страна да продаваме Чилуеел и няма нужда да го правим. Той не се продава", заяви Роджърс.
- Астън Вила поиска рекордните 130 млн. паунда за Морган Роджърс
- Нюкасъл набеляза швейцарски национал от Фрайбург
- Английският съдийски корпус сменя името си от следващия сезон
- Елиът Андерсън премина медицински прегледи преди рекорден трансфер в Ман Сити
- Енцо Мареска потвърди: Манчестър Сити вече работи по нови трансфери
- Борнемут отряза Арсенал за Алекс Скот
- Нюкасъл се отказа от трансфер на Феликс Нмеча
- Евертън е близо до привличането на капитана на Мидълзбро
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]