Партей отказа на Арсенал
Полузащитникът Томас Партей отхвърли интереса на Арсенал и ще сключи нов изгоден договор с Атлетико.
През последните месеци имаше слухове, че Партей е цел номер 1 за Арсенал през летния трансферен прозорец.
Бащата на Томас по всякакъв начин подхранваше тези слухове, потвърждавайки преговорите с Арсенал и желанието на сина му да играе във Висшата лига.
Много е вероятно обаче "артилеристите“ просто да са били използвани от 27-годишният ганаец с цел осигуряване на по-добър контракт с Атлетико.
Според GhanaSoccerNet, Партей не мисли да напуска Мадрид и сега е на прага на подписването на нов договор, благодарение на който заплатата му ще скочи двойни - до 135 хиляди паунда на седмица.
В същото време компенсацията за новия договор на Партей, който има 44 мача за Атлетико през този сезон, ще се увеличи от 43 на 87.2 милиона паунда.
- Артета: Показахме колко сме стабилни
- Арсенал се интересува от Леао и Родриго
- Арсенал ще се разправи с "Вълците"
- Жезуш замени Думан в заявката на Арсенал за ШЛ
- Арсенал ще продължи да е безпогрешен
- Невил: Арсенал не трябва да изпада в паника от загубата
- Астън Вила с драматична победа над Арсенал (видео)
- Нов удар за Арсенал - Москера ще липсва дълго
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]