Погба: Имаме две цели през този сезон
Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Пол Погба коментира победата над Астън Вила с 3: 0 в мача от 34-ия кръг на Висшата лига.
"Наистина сме доволни от себе си, защото знаем, че трябва да продължим. Общуваме преди мача и в тренировките. Манчестър Юнайтед е голям клуб и трябва да поддържаме високо ниво на игра. Всички наши последни изяви - това е Манчестър Юнайтед.
Дълго време бях контузен и сега се съсредоточих върху връщането към предишната си форма. Тази година имаме две цели - победа в Лига Европа и Купата на ФА, така че сме фокусирани върху това", заяви Погба.
Манчестър Юнайтед с 58 точки заема пето място в класирането на Висшата лига на Англия. Астън Вила (27) е на 19 място.
- 15-годишен талант постави рекорд за най-млад дебютант в историята на Манчестър Юнайтед
- Манчестър Юнайтед направи обрат срещу Атлетико с два гола на Мбемо
- Манчестър Юнайтед набеляза Люис Хол, но Нюкасъл отказва да го продава
- Рене Мюленстен: Манчестър Юнайтед не бива да продава прибързано Маркъс Рашфорд
- Трансферът, който се забави с шест години
- Манчестър Юнайтед проявява интерес към Рафаел Леао
- Бен Джейкъбс: Манчестър Юнайтед ще се включи за Чуамени само при едно условие
- Манчестър Юнайтед набеляза талант на Расинг като алтернатива на Люис Хол
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]