Ейбрахам: Надявам се да продължим в същия дух
Нападателят на Челси Тами Ейбрахам коментира победата срещу Кристъл Палас (3: 2).
"С Кристъл Палас бе трудно да играем през първата част на сезона, така че знаехме, че трудностите ще ни очакват и като гости. Така че трябва да отдадем почит на нашите играчи.
Знаехме, че трябва да спечелим тази среща. Резултатът срещу Уест Хем ни постави в задънена улица, но в последния мач играхме добре. Знаехме, че в тази игра трябва да вземем три точки.
Хубаво е да печелите точки и се надявам да продължим в същия дух", заяви Ейбрахам.
През настоящия сезон на английската Висша лига Тами проведе 30 мача, вкара 14 гола и направи 5 асистенции.
- Карик: Манчестър Юнайтед показа характер след загубата от Лийдс
- Росеньор: Доминирахме, но една грешка ни струваше мача
- Манчестър Юнайтед измъкна минимална победа над Челси
- Челси обмисля продажба на Енцо Фернандес
- Егбали: Смяната на Мареска не бе планирана
- Челси обвърза Кайседо до 2033 година
- Челси ще отстъпи на Ман Юнайтед в Лондон
- Десаи: Челси се нуждае от вратар, който „не допуска грешки“
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]