Ман Юнайтед е готов да увеличи заплатата на Погба
Ръководството на Манчестър Юнайтед не планира да се разделя с халфа Пол Погба. "Червените дяволи" искат да удължат договора с французина, съобщава Manchester Evening News.
Настоящото споразумение между Погба и Юнайтед е валидно до 30 юни 2021 година. Договорът включва и опция за удължаване с един сезон, която клубът може да активира.
Страните все още не са напреднали в преговорите за нов договор. Юнайтед е готов да увеличи заплатата на Пол до 300 хиляди паунда (333 хиляди евро) на седмица (вратарят Давид де Хеа получава същата сума).
По-рано се съобщаваше, че Погба иска да се премести в Реал Мадрид или да се върне в Ювентус, но добрите отношения с мениджъра Оле Гунар Солскяер и подобряването на резултатите на отбора могат да повлияят на бъдещото решение на играча.
- Манчестър Юнайтед се надява да задържи Бруно Фернандеш
- Невил: Шешко може да се превърне в „геймченджър“ за Манчестър Юнайтед
- Скоулс посочи идеалния мениджър за Манчестър Юнайтед
- Манчестър Юнайтед следи Адейеми, германецът не бърза с нов договор
- Бруно Фернандеш ще обсъжда бъдещето си с Манчестър Юнайтед
- Революция във футбола? В Англия обмислят мениджърите да искат VAR проверки
- Брайън Робсън посочи двама играчи за Манчестър Юнайтед
- Гари Невил: Юнайтед се връща в Шампионска лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]