Гуардиола е убеден, че Ман Сити ще участва в ШЛ
Мениджърът на Манчестър Сити Хосеп Гуардиола изрази увереност, че на клуба му ще бъде върнато правото да участва в Шампионска лига.
Спортният арбитражен (CAS) трябва да обяви присъдата си по жалбата на Сити срещу санкциите на УЕФА на 13 юли.
Напомняме, че през февруари УЕФА отстрани "гражданите“ от европейските клубни турнири за два сезона и глоби клуба с 25 милиона паунда за груби нарушения на правилата на финансовия феърплей.
От "Етихад" все още отричат вината си, а Гуардиола вярва на шефовете си.
"Готови сме. Наистина се доверявам и наистина вярвам на хората, които ми казаха, че ще ни пуснат да играем в Шампионска лига. Искаме да участваме в състезанието през тези две години.
На 13 юли ще разберем присъдата, която се надявам да ни позволи - всички служители, играчи и всички тук - да продължим да се разрастваме като клуб в следващите години", заяви Гуардиола.
- Андерсън е склонен на трансфер в Ман Сити
- Ман Сити се интересува от Трент
- Бернардо Силва информира Барса за желанието си за трансфер в клуба
- Гуардиола: Дано имаме сили за сряда
- Пеп: Уеб, ела и обясни защо нямаше дузпа
- Пеп: Будьо-Глимт е изключително силен отбор, особено в Норвегия
- Ман Сити се справи с Уулвс за едно полувреме (видео)
- Пеп: Холанд не е длъжен да се извинява на никого
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]