Комоли иска да купи клуб във Висшата лига
Бившият технически директор на Ливърпул Деймиън Комоли ръководи консорциум от американски инвеститори, които са заинтересовани да придобият клуб от Висшата лига.
47-годишният французин Комоли е добре запознат с английския футбол и има страхотни връзки тук, след като работи в Арсенал, Тотнъм и след това в Ливърпул от 1996 до 2012 година.
Последната работа на Комоли бе Фенербахче, който напусна в началото на януари. А в обозримо бъдеще Деймиън може да се завърне във Висшата лига, твърди Daily Star.
Сред клубовете, към които е насрочен консорциумът Кмоли са Уест Хем, Саутхемптън, Кристъл Палас и Нюкасъл, ако сделката със саудитските инвеститори бъде прекъсната.
В момента Комоли и неговите партньори са склонни да инвестират в Уест Хем, но за да сключат сделка, която може да струва 300 милиона паунда, "чуковете" ще трябва да избягнат изпадането от Висшата лига.
- Изненадващо: Маккена напусна Ипсуич след промоцията във Висшата лига
- Себастиан Кел отказа пост в Тотнъм
- Мендиета посъветва Челси да привлече защитник на Ливърпул
- Манчестър Сити вдигна офертата за Елиът Андерсън до 120 милиона паунда
- Барселона се отказа от Рашфорд, Байерн и Реал следят ситуацията
- Емил Хески: Морган Роджърс е готов за трансфер в Арсенал
- Тотнъм привлече Маркос Сенеси без трансферна сума
- Нюкасъл привлече 20-годишен френски вратар за близо 19 милиона паунда
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]