Ман Сити не е доволен от офертата на Байерн за Сане
Нападателят на Манчестър Сити Лерой Сане може да остане в клуба, въпреки желанието му да отиде в Байерн през летния трансферен прозорец.
Според The Telegraph, отборът от Мюнхен, който наскоро предложи 36 милиона паунда (40 милиона евро) за 24-годишния футболист, не е готов да плати повече за играча. "Гражданите“ не са доволни от тази сума. Дори като се вземе предвид финансовата криза поради пандемията от коронавирус и дългото възстановяване на играча след контузия на коляното, английският клуб е уверен, че Лерой струва повече.
Ръководството на Манчестър Сити ще се опита да се възползва от ситуацията поради трудностите в преговорите с Байерн, и да задържи Сане в отбора. Английският клуб ще се опита да удължи контракта с Лерой.
Сане се премести в Манчестър Сити от германския Шалке 04 през лятото на 2016 г., сумата на трансфера бе 52 милиона евро. Договорът на футболиста изтича през следващата година.
- Гвардиол пред избор: нов договор със Сити или трансфер в Реал Мадрид
- Манчестър Сити вдигна офертата за Елиът Андерсън до 120 милиона паунда
- Манчестър Юнайтед не се отказва от битката за Елиът Андерсън
- Тотнъм отново атакува за Савиньо, готви оферта от 60 милиона паунда
- Бернардо Силва: Барселона е вариант, но още не съм взел решение
- Ал Мубарак: Манчестър Сити струва поне 10 милиарда долара
- Звезда на Ливърпул с лоша прогноза за Арсенал, плюс още мъки за Челси и Тотнъм
- Перес разкритикува Рикелме за обещанието за Холанд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]