Ливърпул предлага 60 милиона за Кулибали
Ливърпул предлага на Наполи 60 милиона евро за защитника Калиду Кулибали, но това е твърде малко в сравнение с исканията на неаполитанци, които желаят 100 милиона евро за футболиста, съобщава италианското издание Corriere dello Sport.
В същото време по-рано се съобщаваше, че Наполи няма да прави отстъпки в преговорите за продажбата на Калиду, дори въпреки спада на цената на играчите по целия свят поради пандемията на коронавирус.
Договорът на Кулибали с Наполи е валиден до 30 юни 2023 година. Манчестър Юнайтед и Пари Сен Жермен също се интересуват от сенегалеца. През този сезон 28-годишният африканец изигра 21 мача във всички турнири за Наполи и получи 5 жълти и 1 червен картон.
- Лукаку: В по-добра форма съм, отколкото преди Мондиал 2022
- Лукаку: Конте създаде футболиста, който съм днес
- Наполи започна преговори за Душан Влахович, грандове дебнат ситуацията
- Край на една успешна ера: Антонио Конте напусна Наполи
- Конте потвърди раздялата с Наполи и коментира възможността да поеме Италия
- Наполи изпрати Конте с победа над Удинезе
- Американски консорциум не се отказва от опита да купи Наполи
- Анонс на последния кръг на Серия А
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Не че няма нужда от подсилване и отзад, но най-голям е зорът за ляв бек, където Анди няма никаква алтернатива - Милнър е на 34, а и на 24 не беше кой знае какъв бързак, а Ларуси е без никакъв опит.