Сър Алекс призова феновете на добро отношение към Арсен Венгер
В програма, посветена на срещата с Арсенал, Сър Алекс Фъргюсън реши да се обърне към запалянковците на отбора с молба да не отправят обидни думи по адрес на Арсен Венгер. Както е известно, французинът е „любимец" на публиката на „Олд Трафорд" и при всяко свое пребиваване на „Театърът на мечтите" е принуден да слуша нецензурни песни и скандирания по свой адрес.
„Ние вече не един път сме говорили по повод тези отвратителни викове. Ние не поддържаме подобни песни и не един път сме се обръщали към феновете с молба да не ги използват, но всичко е напразно. Съществуват достатъчно много подобни скандирания, които оскърбяват привържениците на гостите и ние смятаме, че тези, които наистина ни подкрепят са длъжни да се противопоставят на обидите. Ние искаме да пресечем тази лоша практика и ще го направим - от анулиране на сезонните абонаменти, до забрана за посещения на „Олд Трафорд". Феновете на Юнайтед знаят каквко значи да слушаш подобни скандирания, особено отвратителните песни за авиокатастрофата през 1958 годинаа", заяви пред клубната телевизия на Юнайтед Сър Алекс.
- Ман Сити ще спечели дербито на Олд Трафорд
- Ман Юнайтед може да привлече играч от бившия отбор на Карик
- Ман Юнайтед няма да прави трансфери заради Карик
- Карик: Искам да създаваме зрелище
- Гласнер може да загуби шансовете си да ръководи Ман Юнайтед
- Посъветваха Карик с кого най-напред трябва да се раздели
- Ясно е защо Ман Юнайтед избра Карик вместо Солскяер
- Ясно е първото попълнение при Карик
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]