Николас: Челси е уязвим
Бившият нападател на Арсенал и Селтик Чарли Николас смята, че Челси е уязвим да загуби мястото си в топ 4 на Висшата лига.
По времето, когато сезонът спря през март, "сините" заеха четвърто място в таблицата за класиране, на четири точки зад третия Лестър, но лондончани записаха само две победи в седем мача във Висшата лига.
Пет точки зад Челси са Манчестър Юнайтед, Улвърхемптън и Шефилд Юнайтед, а на Никола се струва, че отборът на Франк Лампард трябва да помисли първо за преследвачите си, когато играе на празни стадиони след възобновяване сезон.
"Мисля, че няма съмнение, че Ливърпул и Манчестър Сити отидоха твърде далече. Лестър все още може да бъде изпреварен - те имат някои неудобни мачове напред, но безспорно са в много приятна позиция.
Но има въпроси за Челси. Младостта им отново е свежа и всички смятат, че ще продължат напред. Но понякога младите играчи обичат да играят на препълнени трибуни, защото не познават страха и поради тази причина смятам, че Челси е уязвим", заяви Никълъс пред Sky Sports.
- Челси прегази Палас и е четвърти
- Ман Юнайтед, Челси и Тотнъм може да се борят за халф на Борусия Дортмунд
- Челси и три други клуба се интересуват от халф на Юве
- Ясна е позицията на Челси относно продажба на Палмър на Ман Юнайтед
- Глобиха Челси със 150 000 паунда
- Челси може да се бори с Арсенал за звезда на Реал Мадрид
- Челси ще спечели дербито на Селхърст Парк
- Диего Коста: Вероятно Конте не прави секс у дома
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]