Флик поздрави Челси с покупката на Вернер
Старши- треньорът на Байерн Мюнхен Ханси Флик поздрави Челси за покупката на нападателя на РБ Лайпциг Тимо Вернер.
Освен грандовете на Висшата лига, Байерн дълго време се смяташе за един от кандидатите за Вернер, но вчера стана известно, че Тимо е избрал Челси от всички опции.
Предполага се, че играчът от германския национален отбор вече е постигнал съгласие със "сините" по условията на петгодишен договор със заплата от 200 хиляди паунда седмично, а Флик, подобно на Ливърпул, може само да признае поражението в борбата за голмайстора, който вкара 31 гола в 40 мача през сезона.
"Тимо е много добър играч. Футболист, който вкарва голове. Челси направи много добра покупка, ако наистина тази информация е вярна.
Това е решение на Тимо. Трябва да го уважаваме и нормално се отнасяме към това", заяви Флик.
- Мендиета посъветва Челси да привлече защитник на Ливърпул
- Реал Мадрид започна действия по привличането на Енцо Фернандес
- Челси е готов да се раздели с Габриел Слонина
- Тод Боели навлиза в последната година от мандата си като президент на Челси
- Шаби Алонсо вече се запознава с Челси преди официалното си встъпване в длъжност
- Лиъм Делап иска да остане в Челси въпреки трудния първи сезон
- Глен Джонсън: Хулиан Алварес е идеалният нападател за Челси
- Почина легенда на Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]