Нолан: Уволнението на Хютън е грешка
Капитанът на Нюкясъл Кевин Нолан отбеляза, че уволнението на мениджъра на отбора Крис Хютън е напълно неочаквано за всички и е донесло много разочарование за него и съотборниците му. Според играча, това ще се отрази негативно на всички футболисти, а оттам и на резултатите на „свраките".
„Ние всички сме разочаровани и разстроени от решението Крис да бъде уволнен. Не може да повярваме. Той помогна на много млади момчета да израснат. И когато беше треньор и след това, когато стана мениджър. Никога няма да забравим победите в Чемпиъншип и завръщането си във Висшата лига, защото именно Крис ни помогна да излезем от кризата и да преодолеем всички неприятности. Мисля, че това е грешка, която ще се отрази на резултатите на отбора", заяви за Sky Sports Нолан.
- Ливърпул измъква крило на Осасуна под носа на Нюкасъл
- Ливърпул изпревари Нюкасъл и привлича испански национал
- Тотнъм влиза в битката за Сандро Тонали
- Гордън е фаворит за титулярно място срещу Хърватия
- Манчестър Юнайтед води преговори с Люис Хол
- Нюкасъл поднови интереса си към Джеймс Трафорд
- Нюкасъл напредва в преговорите за Виктор Муньос
- Волтемаде: Ще оставя своя отпечатък в Нюкасъл
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]