Шерингам към Кейн: Имаш само една кариера
Нападателят на Манчестър Юнайтед и Тотнъм Теди Шерингам посъветва Хари Кейн да
Кейн ще навърши 27 през следващото лято, но все още не е спечелил нито една отборна награда с "шпорите".
През 1997 г. Шерингам напусна Тотнъм, за да премине в Юнайтед, където постигна огромни успехи, включително легендарния требъл през 1999 година и на Теди се струва, че Кейн се намира пред подобен избор.
"Наистина има нещо подобно, но трябва да вземете предвид къде е Тотнъм сега и къде е бил по мое време.
Когато играх за Тотнъм, те бяха лишени от амбиция. Не претендирахме за нищо. Сега Тотнъм, поне се бори за попадане в топ 4 и наскоро игра на финал в Шампионска лига.
Кейн трябва да осмисли ситуацията си и да реши дали иска да напусне. Може ли Тотнъм да привлича играчи от най-високо ниво и да ги прикрепи към него или трябва да отиде някъде другаде, за да играе с играчи от най-високо ниво?
В момента кариерата му в Тотнъм се движи напред по стабилен път, но мисля, че той може да е на кръстопът. Ако не спечелят нищо през следващата година, ако не изглежда, че се развиват, тогава той може да вземе решение за промяна.
Хари има само една кариера и иска да побеждава. Моят съвет към него е: имаш една кариера и се възползвай максимално от нея", заяви Шерингам.
- Тотнъм задържа Бен Дейвис с нов договор
- Тотнъм отново атакува за Савиньо, готви оферта от 60 милиона паунда
- Тотнъм преговаря с Байерн за постоянен трансфер на Жоао Палиня
- Тотнъм е близо до ново попълнение
- Томас Франк няма да се завърне към треньорството това лято
- Даниел Леви продава по-голямата част от дела си в Тотнъм
- Официално: Тотнъм привлече Анди Робъртсън
- Тотнъм е близо до привличането на Маркос Сенеси като свободен агент
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]