Бруно Фернандеш: Искам да съм под карантина с Мата
Халфът на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандес съобщи кого ще избере от отбора, ако се наложи да се самоизолира.
"Бих избрал Хуан Мата, защото в този случай можех да слушам своята песен по цял ден, всеки ден! Той винаги пее за мен! Не се сравнява с атмосферата на "Олд Трафорд", но Хуан влага сърцето и душата си в него. Хубаво е да го слушаш.
Обикновено пристигам в базата преди Мата. После идва за закуска, протяга ръка и започва да пее: "Бруно, Бруно, Бруно!", заяви Фернандеш.
Бруно играе за Манчестър Юнайтед от януари 2020 година. В 9 мача португалецът вкара 3 гола и даде 4 асистенции.
- Обрат със сагата „Рашфорд“: Барселона още няма договорка с английската звезда
- Скоулс избухна срещу Карик: Юнайтед бе ужасен в последните мачове
- Карик след поражението от Нюкасъл: Боли, но те заслужиха победата
- Скандал в Манчестър Юнайтед: Джак Флетчър наказан за хомофобска обида
- Магуайър осъден в Гърция: условна присъда след инцидента на Миконос
- Нюкасъл шокира Манчестър Юнайтед с човек по-малко
- Ман Юнайтед търси ново ляво крило през лятото, потвърди Майкъл Карик
- Манчестър Юнайтед набеляза Тайлър Адамс за лятната селекция
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]