Тотнъм и Кристъл Палас ще се борят за Фрейзър
Полузащитникът на Борнемут Райън Фрейзър може да стане обект на битка между Кристъл Палас и Тотнъм през лятото.
Отбелязва се, че договорът на играча с "черешите“ изтича в края на този сезон и Райън възнамерява да опита силите си в друг клуб от Висшата лига.
Според източника, "шпорите" могат да отстъпят Фрейзър на "орлите", тъй като мениджърът на Тотнъм Жозе Моуриньо не се интересува особено от услугите на крилото.
През този сезон футболистът изигра 32 мача, като се отличи с 1 гол и 4 асистенции.
По-рано се съобщаваше, че Арсенал следи Фрейзър.
- Рая спаси Арсенал, Доку не спира да бележи, а Тотнъм отново се провали
- Тотнъм и Лийдс не се победиха, „шпорите“ остават близо до зоната на изпадащите
- Ван де Вен настоява за 200 000 паунда седмично при трансфер
- Де Дзерби: Няма място за отпускане след важната победа
- Тотнъм излезе от зоната на изпадащите след победа над Астън Вила
- Де Дзерби: Тотнъм не е обречен, трябва да се борим докрай
- Почетино: Боли ме да гледам какво се случва с Тотнъм
- Симонс аут до края на сезона и пропуска Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]