Сон се върна в Англия
Нападателят на Тотнъм Сон Хин Мин се завърна в Англия, след като премина военна подготовка в Южна Корея, съобщава Sky Sports.
Според източника, 27-годишният футболист ще трябва да се изолира само ако резултатът от теста му за коронавирус е положителен. Следващата седмица кореецът ще може да започне индивидуално обучение в базата на Тотнъм.
Припомняме, че според законите на Южна Корея всеки мъж под 28 години трябва да служи в армията, която продължава 21 месеца. През 2018 г. Сон заедно с националния отбор спечели златни медали на Азиатските игри, което му позволи да избегне военна служба. Въпреки това корейският футболист трябваше да премине през ускорен триседмичен тренировъчен лагер.
- Ковач: С десет човека изглеждахме по-добре
- Томас Франк: Трябва да продължаваме, да вярваме и така ще се случат нещата
- Тотнъм постигна комфортна победа над Борусия Дортмунд
- О'Хара: Томас Франк трябва да си тръгне
- Шестима от ВЛ спечелиха Купата на африканските нации
- Тотнъм все още не е взел решение за Франк
- Шаби Алонсо може да замени Томас Франк в Тотнъм
- Тотнъм обмисля уволнението на Томас Франк
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]