Давид Силва е близо до контракт с Манчестър Сити
Полузащитникът на Манчестър Сити Дейвид Силва е близо до подписване на краткосрочно споразумение с "гражданите". Това съобщава т Manchester Evening News.
Според източника, 34-годишният испанец се съгласил да остане в клуба, въпреки факта, че договорът му изтича на 30 юни.
По-рано се съобщаваше, че британското правителство разрешава подновяването на английската Висша лига. през юни. След края на сезона е много вероятно Давид Силва да смени клубната си принадлежност.
- Андерсън е склонен на трансфер в Ман Сити
- Ман Сити се интересува от Трент
- Бернардо Силва информира Барса за желанието си за трансфер в клуба
- Гуардиола: Дано имаме сили за сряда
- Пеп: Уеб, ела и обясни защо нямаше дузпа
- Пеп: Будьо-Глимт е изключително силен отбор, особено в Норвегия
- Ман Сити се справи с Уулвс за едно полувреме (видео)
- Пеп: Холанд не е длъжен да се извинява на никого
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]