Клоп се присмя на Невил
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп се подигра с експерта на Sky Sports Гари Невил.
В момента футболният сезон все още е на пауза, поради което Клоп не го напуска усещането за бездействие. В същото време Невил продължава да работи усърдно с езика си, изразявайки мнение по всеки значителен повод.
"Не научих много по време на тази пауза - с изключение на това, че Гари Невил има мнение за абсолютно всичко! Невероятно е! Така че не, не съм научил много, но познавам себе си 52 години.
Знам, че мога да се справя с трудни ситуации. Ситуацията е трудна - не само за мен и семейството ми, но и за всички на тази планета. Много съм горд как обществото се справя с това.
Ние, човешките същества, не сме перфектни и допускаме грешки, но мисля, че сега имаме много по-добро разбиране за това как всички сме свързани помежду си. Това е добре", заяви Клоп.
Напомняме, че по-рано Невил покани агент Киа Джурабчан в студиото си, за да изясни поведението на нападателя Карлос Тевес в Манчестър Юнайтед.
- Джеймс Милнър сложи край на впечатляващата си кариера
- Саудитски клубове следят Ибраима Конате след раздялата му с Ливърпул
- Реднап: Ако Ливърпул вярваше в Шаби Алонсо, щеше да го назначи
- Слот се сбогува с Ливърпул: Този клуб винаги ще бъде сред европейския елит
- Карагър: Бях шокиран от уволнението на Слот
- Челси се отказа от Конате, французинът чака оферти от европейските грандове
- Карагър се съмнява в Ираола: Може ли да направи Ливърпул шампион?
- Ливърпул загуби и Конате без пари, французинът напуска като свободен агент
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]