Кейн стана спонсор на Лейтън Ориент
Нападателят на Тотнъм и Англия Хари Кейн стана спонсор на бившия си клуб Лейтън Ориент за целия сезон 2020/21.
Кейн вкара първия си гол в професионалната си кариера именно за Лейтън Ориент през 2011 г. като игра тук под наем от Тотнъм.
Подобно на много клубове от Футболната лига, в момента Лейтън Ориент изпитва огромни финансови проблеми, които могат да се влошат само ако пандемията от коронавирус не позволи възобновяването на сезона в Лига 2.
В тази ситуация Кейн реши да подаде ръка на бившия си клуб, като плати за поставянето на емблеми и на трите комплекта форми на Лейтън Ориент.
Думите на благодарност към медицинските работници ще бъдат поставени на домашната форма, а на другите два екипа ще стоят имената на благотворителните организации Haven House и Mind.
- Ковач: С десет човека изглеждахме по-добре
- Томас Франк: Трябва да продължаваме, да вярваме и така ще се случат нещата
- Тотнъм постигна комфортна победа над Борусия Дортмунд
- О'Хара: Томас Франк трябва да си тръгне
- Шестима от ВЛ спечелиха Купата на африканските нации
- Тотнъм все още не е взел решение за Франк
- Шаби Алонсо може да замени Томас Франк в Тотнъм
- Тотнъм обмисля уволнението на Томас Франк
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]