Адриан: Ливърпул не се страхува отново да играе
Вратарят на Ливърпул Адриан заяви, че отборът му е готов за възобновяването на сезона.
"Не се страхуваме отново да играем, въпреки че знаем, че е рисковано. Въпреки това, тренираме в Мелууд, футболисти сме и искаме да работим отново - разбира се, свеждайки до минимум риска.
Аз съм вратар и всъщност нямам нужда да ходя в Мелууд. Тренирам вкъщи, на моята трева, а баща ми действа като мой помощник.
За 33 години тренирам с баща си за първи път: хвърля ми топките и ми помага. Той учи много, а аз съм сигурен, че в крайна сметка ще получи лиценза си", заяви Адриан за The Sun.
- Ливърпул възобновява преследването на цел от 2025 г.
- Реал Мадрид набеляза Мак Алистър за наследник на Кроос
- Тотнъм следи ситуацията около Коди Гакпо
- Ливърпул поставя ултиматум за Диоманде, разглежда четири алтернативи
- Мохамед Салах: Това е велико постижение за Египет
- Ливърпул подготвя нова оферта за Диоманде
- Ливърпул отхвърли оферта на Интер за Къртис Джоунс
- Ван Дайк: Аржентина показа, че иска да защити световната си титла
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]