Де Хеа искал да отиде в Реал Мадрид заради Ван Гаал
Бившият треньор на вратарите на Манчестър Юнайтед Ерик Стийл заяви, че през 2017 г. вратарят на "червените дяволи" Давид де Хеа е пожелал да премине в Реал Мадрид.
"Когато Де Хеа работеше под ръководството на Луис ван Гаал, всички в клуба знаеха защо испанецът иска да напусне. Не се разбираха, взаимодействието им не работеше. Давид щеше да се премести в Реал Мадрид, ако не бе това, което се случи в последния ден на трансферния прозорец.
Де Хеа не бе недоволен от феновете или клуба, но очевидно нещо се случваше зад кулисите. Сега всичко е различно. Той се усмихва, отборът става все по-добър. Не виждам причина защо той би искал да напусне Манчестър Юнайтед", заяви Стийл.
Де Хеа премина в Манчестър Юнайтед от Атлетико през 2011 година. Испанският вратар е шампион на английската Висша лига (сезон 2012/2013), носител на Купата (2015/2016) и Суперкупата (2011, 2013, 2016) на Англия като част от манкунския клуб.
- Манчестър Юнайтед иска да задържи Майкъл Карик до 2029 година
- Ман Юнайтед е все по-близо до назначението на Карик
- Ман Юнайтед, Ливърпул и Арсенал следят Андреа Камбиасо
- Карик: Обидно е да се твърди, че Манчестър Юнайтед е бил без мотивация
- Майкъл Карик: Точката срещу Съндърланд не е лош резултат
- Манчестър Юнайтед се издъни срещу Съндърланд след безлично 0:0
- Барселона вече се колебае за Рашфорд
- Бруно Фернандеш бе избран за Играч на годината от футболните журналисти
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]