Фред: Имаше причини за ужасния първи сезон в Англия
Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Фред оцени първия си сезон в клуба.
"Мисля, че първият сезон бе много труден за мен. В Англия имаше процес адаптиране, но и други лични неща, които се случиха в живота ми, като например раждането на син.
Затова смятам, че именно комбинация от причини ме накараха да проведа ужасен първи сезон. Във всеки случай определено съм настроен във всички аспекти. Сега играя добре и се надявам, че мога да запазя импулса, ако лигата се върне. Просто искам да направя всичко възможно за този клуб, опитвайки се да бъда ключова част в отбора", заяви Фред.
Напомняме, че през лятото на 2018 г. Фред се премести в Манчестър Юнайтед от Шахтьор Донецк за 52 млн. евро. Бразилецът се превърна в една от най-скъпите покупки на британския клуб в своята история.
- Карик: Обидно е да се твърди, че Манчестър Юнайтед е бил без мотивация
- Майкъл Карик: Точката срещу Съндърланд не е лош резултат
- Манчестър Юнайтед се издъни срещу Съндърланд след безлично 0:0
- Барселона вече се колебае за Рашфорд
- Бруно Фернандеш бе избран за Играч на годината от футболните журналисти
- Ман Юнайтед ще превземе Съндърланд
- Коул Палмър е готов да преговаря с Манчестър Юнайтед
- Рене Мюленстийн: Ман Юнайтед не бива да се оправдава, че е рано за титлата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]