Рафаел: Александър-Арнолд ще затъмни Невил
Защитникът на Олимпик Лион Рафаел Перейра да Силва, който игра за Манчестър Юнайтед от 2008 до 2015 г., сподели мнението си за бранителя на Ливърпул Трент Александър-Арнолд, сравнявайки го с легендата на "червените дяволи" Гари Невил.
"Днес бих избрал Гари Невил, но ако Александър-Арнолд продължи в същия дух, той определено ще затъмни Гари. В момента той просто разбива Висшата лига със своите асистенции. Трябва да бъда честен. Ако продължи, ще надмине Гари Невил като футболист.
Невил може да няма същите качества и не е правил това, което върши Александър-Арнолд, но той продължи да играе на същото ниво 12-13 години в Манчестър Юнайтед и в националния отбор. Надявам се Александър-Арнолд да продължи да играе толкова добре, но разбира се, не и в мачовете с Манчестър Юнайтед", заяви Рафаел.
21-годишният защитник на Ливърпул има 40 мача във всички турнири през този сезон, отбелязвайки 2 гола и 14 асистенции.
- Слот: Убеден съм, че догодина Ливърпул ще изглежда различно
- Челси е провел първи официални разговори с Шаби Алонсо
- Макфарлейн: Челси можеше да си тръгне с победата срещу Ливърпул
- Арне Слот: Напълно разбираемо е феновете да освиркват Ливърпул
- Галатасарай иска Ван Дайк като лидер на защитата
- Челси спря кошмарната си серия след реми срещу Ливърпул
- Слот обяви добри новини за Ливърпул преди мача с Челси
- Арне Слот: Няма да правим толкова мащабна селекция
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]