Четири клуба се интересуват от Лингард
Плеймейкърът Джеси Лингард привлече интереса на четири клуба от Висшата лига, но все пак може да остане в Манчестър Юнайтед.
През този сезон Лингард загуби доверието на мениджъра на "червените дяволи" Оле Гунар Солскяер и след като Бруно Фернандеш се появи на "Олд Трафорд" през януари, здраво седна на пейката.
Според британски източници, Лестър, Евертън, Уест Хем и Нюкасъл са готови да помогнат на 27-годишния футболист в Англия да реабилитира кариерата си.
Шефовете на Юнайтед все още не са взели решение за плановете си за Лингард, но ако не е възможно да продадат Джеси успешно, "дяволите“ могат да използват опцията си и да удължат договора със своя възпитаник за 12 месеца до юни 2022 година.
Добавяме, че от 11 януари Лингард игра само 23 минути във Висшата лига. В рамките на първенството Джеси за последно вкара още през декември 2018 г. - в първия мач на Солскяер.
- Манчестър Юнайтед обмисля привличането на Карл Дарлоу
- Манчестър Юнайтед не се отказва от битката за Елиът Андерсън
- Рой Кийн: Ако Магуайър не е сред 26-имата, вината е негова
- Специалистът, който спаси сезона на Манчестър Юнайтед
- Шейх Джасим няма намерение да подновява интереса си към Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед си постави цел: титлата във Висшата лига до две години
- Част от семейство Глейзър обмисля продажба на дяловете си в Манчестър Юнайтед
- Манчестър Юнайтед замрази преговорите за нов договор на Бруно Фернандеш
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]