Юнайтед получи разрешение за трибуна за правостоящи
Манчестър Юнайтед получи разрешение да оборудва трибуна за правостоящи с капацитет от 1500 зрители на стадион "Олд Трафорд".
Напомняме, че арената на "червените дяволи" със своите 75 000 седящи места е най-голямата в английския футбол и по принцип няма проблеми със заетостта.
Юнайтед обаче не спира да работи за подобряване на своята арена и привличане на нови слоеве на обществото на трибуните. В тази връзка, стоенето в близост до парапета ще бъде истински пробив, тъй като феновете ще имат достъп до билети от най-ниската категория.
Според BBC, Съветът на окръг Трафорд е разгледал петицията на Юнайтед и позволи на клуба да оборудва трибуна за правостоящи в североизточния ъгъл на "Олд Трафорд".
Постоянните места ще се появят на стадиона до началото на сезон 2020/21, когато и да започне кампанията.
- Рой Кийн разкри: Изгладихме отношенията си с Бруно Фернандеш
- Барселона се отказа от Рашфорд, Байерн и Реал следят ситуацията
- Край на скъпата грешка: Манчестър Юнайтед се раздели с Джейдън Санчо
- Манчестър Юнайтед добави Милан към лятната си подготовка
- Манчестър Юнайтед обмисля привличането на Карл Дарлоу
- Манчестър Юнайтед не се отказва от битката за Елиът Андерсън
- Рой Кийн: Ако Магуайър не е сред 26-имата, вината е негова
- Специалистът, който спаси сезона на Манчестър Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]