Хамес е приоритетна цел за Евертън, Коутиньо е втори вариант
Евертън планира да привлече полузащитника на Реал Мадрид Хамес Родригес през най-близкия трансферен прозорец. Според Николо Шира, лично мениджърът на "карамелите" Карло Анчелоти се интересува от сътрудничество с колумбиеца.
Покупката на Хамес е приоритет за Евертън. Като алтернатива клубът от Ливърпул разглежда халфа на Барселона Филипе Коутиньо, който в момента играе под наем за Байерн Мюнхен, както и Ирвин Лосано от Наполи.
Договорът на Родригес с Реал Мадрид е валиден до 30 юни 2021 г. По-рано бе съобщено, че "бланкосите" ще се разделят с футболиста. Трансферната му стойност се оценява на 32 милиона евро.
- Евертън победи Бърнли и запази мечтата за Европа
- Евертън с драматична победа на „Сейнт Джеймсис Парк“
- Грилиш защити Стърлинг след трудния му дебют за Фейенорд
- Тишината преди удара: когато Куня свърши мръсната работа, а Юнайтед взе своето
- Мойс: Ламенс беше най-добрият играч на Юнайтед
- Карик: Наложи се сериозно да се потрудим
- Резервата Шешко донесе победата на Ман Юнайтед срещу Евертън
- Евертън направи Делап своя цел номер едно
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]