Тотнъм планира да привлече Адебайор
Отборът на Тотнъм планира да направи ход, с който да привлече нападателят на Манчестър Сити Емануел Адебайор, съобщава The Sun. Според изданието, клубът от Северен Лондон има намерение през януари да вземе под аренда футболистът на „гражданите", с евентуална опция да го закупи след края на сезона.
Бившият голмайстор на Арсенал все не успява да пробие в първия тим на „гражданите", откакто пристигна на Ийстландс, като дори се появиха съобщения, че той е в конфликт с мениджъра на отбора Роберто Манчини.
Основен проблем за евентуално преминаване на тарана на „Уайт Харт Лейн" е фактът, че той взима по 160 000 паунда на седмица в Сити.
„Има реален шанс да вземем Ману през зимния трансферен прозорец, въпреки че нещата зависят много от това кой ще плаща заплатата му. Сити искат това да сме ние, но всичко все пак зависи от борда на нашия тим", заяви източник, близък до The Sun.
- Ливърпул ще надиграе Тотнъм в Лондон
- Тотнъм: Заставаме рамо до рамо с нашите еврейски общности
- Тотнъм допусна три от Форест и потъна в таблицата
- Кристъл Палас се интересува от Бренън Джонсън
- Анонс на 16-ти кръг от Висшата лига
- Томас Франк: Щастлив съм от победата
- Аталанта обърна Челси, Тотнъм с класика срещу Славия Прага
- Славия няма да затрудни Тотнъм в Лондон
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]