ШЛ трябва да се върне в началото на август
Челси и Манчестър Сити трябва да подновят пътя си в Шампионската лига в началото на август.
Припомняме, че по-рано този месец стана известно, че УЕФА планира да проведе финала на Шампионска лига в Истанбул на 29 август.
Corriere dello Sport научи някои от детайлите на плана, по който работи УЕФА. Очаква се останалите мачове от елитния европейски турнир да се играят през три седмици през август.
На 7 август Манчестър Сити ще проведе реванш от 1/8 финалите срещу Реал Мадрид, а на следващия ден Челси отново ще се бие с Байерн. Четвъртфиналите ще се проведат на 11-15 август, а полуфиналите на 18-22 август.
Добавяме, че финалът на Лига Европа е предвиден да се играе на 26 август в Гданск.
- Челси продължи договора на Жоао Педро до 2034 година
- Шаби Алонсо: Свободата на играчите на терена е красотата на футбола
- Хаби Алонсо: Важно да намерим правилния баланс в Челси
- Лиъм Делап може да напусне Челси през лятото
- Джейми Карагър направи голяма прогноза за Тотнъм и Челси
- Челси може да изпусне милиони от Педро Нето, ако не го продаде сега
- Хаби Алонсо: Палмър и Роджърс могат да се превърнат в отлична комбинация
- Морган Роджерс: В Челси ще трябва да се уча, да се адаптирам и да свикна с по-доминиращия стил
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]