Диуф: Ливърпул още нищо не е спечелил
Бившият нападател на Ливърпул Ел Хаджи Диуф заяви, че "червените" не могат да бъдат признати за шампиони във Висшата лига, докато съществува математическа вероятност за друг сценарий.
"Все още нищо не е спечелено, стига да има математически шансове. Нищо не е решено във футбола, докато всъщност не бъде решено.
Можете да имате сто шанса да станете шампион и можете да ги пропуснете всички. Преди няколко години Ливърпул поведе и всички казаха, че това е годината им, но Стивън Джерард се подхлъзна и от този момент всичко се промени.
Това е футболът, но животът е по-важен от титлата на Ливърпул. На първо място, всички трябва да сме здрави и в безопасност, преди да говорим за възобновяване на сезона или да им присъждаме титлата.
Ще се радвам, ако те спечелят титлата, защото играх там. Моят приятел Садио (Мане) ги води напред, но разбира се, засега не са спечелили титлата", заяви Диуф.
- Контузията на Джо Гомес засили трансферната дилема пред Ливърпул
- Федерико Киеза: Щастлив съм в Ливърпул и искам да се наложа при Ираола
- Ливърпул следи ситуацията с Винисиус Жуниор за свободен трансфер през 2027 година
- Дарвин Нунес може сензационно да продължи кариерата си в МЛС
- Ливърпул остава единственият сериозен кандидат за Брадли Баркола
- Консорциум с участието на Джеф Безос планира мащабна инвестиция в Ливърпул
- Ливърпул се включи в битката за Магнес Аклиуш
- Андони Ираола: Ливърпул има нужда от ново крило и още няколко попълнения
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]