Юнайтед не планира да купува Кейн
Манчестър Юнайтед не се интересува от привличането на нападателя на Тотнъм Хари Кейн, съобщава Sky Sports.
По-рано имаше съобщения, че поради дългове Тотнъм може да продаде Кейн на Манчестър Юнайтед за 200 милиона паунда (228 милиона евро). Според източника, "червените дяволи" не са готови да закупят 26-годишния нападател за тази сума. Манчестър Юнайтед реши да се откаже от закупуването на халфа на Реал Мадрид Хамес Родригес. В същото време "червените дяволи" запазват интереса си към играча на Борусия Дортмунд Джейдън Санчо.
Кейн е възпитаник на Тотнъм. Нападателят играе за основния отбор на лондончани от 2009 година. През този сезон той отбеляза 17 гола и даде 2 асистенции в 25 мача във всички турнири на клубно ниво. Споразумението на Кейн с "шпорите" е валидно до 30 юни 2024 година.
- Дейвид Бекъм стана първият британски спортист милиардер
- Рио посочи двама халфa, които Ман Юнайтед трябва да привлече
- Бруно Фернандеш: Деклан Райс е създаден за Манчестър Юнайтед
- Бруно Фернандеш обра всички индивидуални награди в Манчестър Юнайтед
- Матейс де Лигт претърпя операция и пропуска остатъка от сезона
- Карик: Каземиро заслужава уважение за начина, по който завършва престоя си в Юнайтед
- От фавелите до безсмъртието: Историята на Каземиро
- Сър Джим Ратклиф е одобрил нов договор за Майкъл Карик
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]